O mnie

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś 🙂

Kim jestem?

Nazywam się Magdalena Wojciechowska i jestem autorką bloga krokdosukcesu.pl.

Świeżo upieczona absolwentka studiów na kierunku Informatyka w Warszawie. Interesuje się marketingiem internetowym, psychologią, biznesem a co najważniejsze jestem zakochana po uszy w rozwoju osobistym – chyba nigdy to mi się nie znudzi. Staram się każdego dnia dążyć do osobistych celów i realizować swój plan działania.

Uważam, że najlepszą inwestycją jaką możemy uczynić w życiu to inwestycja w SIEBIE. Zwróci się ona nieskończoną ilość razy przez szczęście i spełnienie własnego wnętrza.

Uwielbiam czytać książki, blogi a od niedawna moja miłość zrodziła się także do słuchania podcastów. To z tych źródeł przede wszystkim czerpie wiedzę i staram się zdobyte informacje testować na własnym przykładzie.

Dlaczego zdecydowałam się założyć bloga?

Jakby nie było to też forma rozwoju i spróbowania nowej rzeczy! A ja uwielbiam to robić 😛

Drugim aspektem jest to, że mogę dzielić się moją wiedzą z innymi, a jeśli wszystko to już wiecie to mogę Was zainspirować i podzielić się pozytywną energią, a co 😀

Kolejną kwestią i dosyć ważną dla mnie jest to, że blog posłuży mi do rozwinięcia zdolności marketingu internetowego. Co więcej, usystematyzuje moją własną wiedzę, blog stanowić będzie dla mnie formę dziennika, da motywację do działania i dalszego odkrywania ciekawostek tego świata.

Let’s do It!